produkcja
linia produkcji
marki w produkcji
surowce

Vitapol

Vitapol

Dbałość o zdrowy tryb życia małych pupili to nasz priorytet. Wysoka jakość składników ma kluczowe znaczenie. Oferujemy najwyższej jakości karmy i smakołyki, dostarczające niezbędnych witamin i składników do prawidłowego rozwoju.

  1. Siano to ważny produkt w naszej ofercie. Stawiamy na surowce z kraju, co zapewnia ekologiczne pochodzenie, uwzględniając niską chemizację polskiego rolnictwa.
  2. Nasze karmy bazują na naturalnych składnikach, odzwierciedlając środowisko zwierząt. Duże zróżnicowanie składników, nawet do 45, zapewnia niezbędne źródło pokarmu.
  3. Jakość kontrolowana na każdym etapie produkcji przez Dział Kontroli Jakości. Wysoka unikalność dzięki ręcznemu procesowi produkcji w przypadku 80% Smakersów, pokarmów Vitaburgery oraz różek dla gryzoni i królików.
  4. Wieloskładnikowe kompozycje karm obejmują owoce, warzywa, zboża, nasiona, granulaty i ekstrudaty. Forma granulatu zapewnia pełne, zrównoważone odżywianie.
  5. Nasze opakowania wyróżniają się zaawansowaną technologią: atmosfera ochronna przedłuża przydatność, okienko pozwala na wgląd, a system zamknięcia ułatwia przechowywanie. Nowoczesne grafiki i materiały dbają o atrakcyjny wygląd.

Dążymy do doskonalenia dla Was i waszych pupili.

Strona marki: www.vitapol.pl

Odkryj najnowszy katalog Vitapol!

Vitapol PL
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner