Dystrybucja
Marki w dystrybucji
Sklepy i hurtownie

Exo Terra

ExoTerra

EXO TERRA: Rewelacja w Świecie Terrarystycznym!

Historia EXO TERRA rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to marka wkraczała na scenę z pierwszymi, innowacyjnymi produktami. Wówczas wielu hodowców i miłośników egzotycznych stworzeń rozpoczynało swoją fascynującą podróż z tą właśnie marką. Dzisiaj EXO TERRA to bezsprzecznie lider w branży terrarystycznej, oferujący szeroki wybór znakomitych produktów.

Produkty marki EXO TERRA charakteryzują się najwyższym poziomem precyzji wykonania. Zostały stworzone, by naśladować naturalne warunki życia mieszkańców terrariów. EXO TERRA słynie również z kreowania produktów zgodnych z różnymi klimatami, jak choćby seria TIKI, Aztec, Frog i wiele innych. To bogactwo opcji daje nam ogromne możliwości wyposażenia i ozdobienia terrarium.

Asortyment EXO TERRA: W królestwie EXO TERRA, szklane terraria o zróżnicowanych rozmiarach pełnią główną rolę. Każde z nich wyposażone zostało w ścianki ułatwiające wspinaczkę, co zaspokaja naturalne instynkty gadów. Oferta obejmuje także terraria siatkowe z kuwetą.

Mniejsze gatunki zwierzaków możemy komfortowo przechowywać w specjalnych boxach hodowlanych lub faunariach.

Oprócz klatek, EXO TERRA oferuje również miski do terrarium, kryjówki, nowoczesne systemy oświetlenia, efektywne źródła ogrzewania, niezbędne suplementy, precyzyjne termostaty, termometry, higrometry i spryskiwacze. Pełną ofertę produktową znajdziesz na naszej dedykowanej stronie.

Exo Terra 2022
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner