Wspieramy

O fundacji

Fundacja Pets World powstała w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, pasjonatki zwierząt od wielu lat. Organizacja wspomaga zwierzęta będące w potrzebie, organizując zbiórki dla potrzebujących przytulisk i stowarzyszeń. Fundacja wspiera również lecznice oraz ośrodki weterynaryjne. Dodatkowo prowadzona jest akcja edukacyjna na blogu Pets World, gdzie można znaleźć już ponad 1100 artykułów, których autorami są zarówno pasjonaci zwierząt jak i lekarze weterynarii czy profesjonalni behawioryści.

Nasza wspólna działalność

Firma P.W. Hobby od kilku lat ściśle współpracuje z Fundacją Pets World na rzecz dobra zwierząt będących w potrzebie na terenie Polski i za granicą. Nasze przedsiębiorstwo wspomaga fundację organizując różnego rodzaju akcje charytatywne, których całkowity dochód przeznaczany jest na pomoc zwierzętom. Wspierając Fundację Pets World potwierdzamy nasze zaangażowanie w opiekę nad bezdomnymi zwierzętami, ochronę środowiska, a także edukację społeczeństwa.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie można pozostawać obojętnym na los bezdomnych zwierząt. Dlatego podejmując współpracę z Fundacją Pets World za każdym razem pragniemy realizować konkretne działania na rzecz poprawy warunków życia zwierząt. Nasze akcje pomagają również budować społeczną odpowiedzialność biznesu. W efekcie, nasza współpraca może stać się inspiracją dla innych firm i organizacji do podjęcia podobnych inicjatyw, dzięki czemu razem zapewnimy lepszy los zwierząt w Polsce.

Co udało się osiągnąć?

Dzięki zaangażowaniu obu stron udało się m.in.: wspomóc schroniska i przytuliska poprzez dostarczenie wysokiej jakości karmy Happy Dog dla psów, zrealizować akcję sterylizacji bezdomnych kotów w gabinetach weterynaryjnych na terenie całego kraju, poprawiając zdrowie i komfort życia tych zwierząt czy zebrać karmę i produkty medyczne dla organizacji pomagających dzikim zwierzętom.

P.W. HOBBY
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner