Dystrybucja
Marki w dystrybucji
Sklepy i hurtownie

Trixie

Trixie

Zapraszamy do świata TRIXIE – Twojego nieodzownego towarzysza, który dba o Twojego pupila od urodzenia aż po szlachetną starość. Bez względu na miejsce – w domu czy podczas fascynujących wycieczek – nasza oferta produktów zapewni niezapomniane chwile radości, aktywności i zdrowej zabawy w każdym sezonie. Wspieramy różnorodne preferencje i potrzeby psów wszystkich ras, idąc w zgodzie z najnowszymi trendami.

Odkryj pełną gamę produktów TRIXIE, stworzonych z myślą o Twoim zwierzaku! Nasz asortyment liczy ponad 6 500 różnorodnych artykułów, zaspokajając unikalne potrzeby każdego miłośnika zwierząt. Dbamy o doskonały balans między jakością a ceną, abyś mógł/a znaleźć tu produkty spełniające Twoje oczekiwania.

Wiele linii produktowych jest opracowywanych, testowanych i ulepszanych przez naszych doświadczonych specjalistów oraz projektantów. Cenimy również opinie zewnętrznych ekspertów w dziedzinie zwierząt, które wspierają nas w doskonaleniu oferty. Naszym priorytetem są najwyższe standardy jakości i zapewnienie, że nasze produkty są przyjazne dla zwierząt, zawsze bacznie reagując na wszelkie uwagi i reklamacje.

Strona marki: www.trixie.de/pl

Instagram: https://www.instagram.com/trixiepolska/

Facebook: https://www.facebook.com/TrixiePolska

Aby poznać produkty naszej marki TRIXIE zapraszamy do przejrzenia katalogu:

Trixie 2023

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner