b2b
franczyza
program partnerski

program partnerski

Zrzeszamy grupę niezależnych, specjalistycznych sklepów zoologicznych o zasięgu ogólnopolskim w ramach programu Partnerskiego Moby Dick. Staramy się, aby sklepy będące w programie w miarę możliwości posiadały zbliżony wizerunek i bogaty asortyment zgodny z profilem sklepu. Współpracujemy z mniejszymi podmiotami – Sklep partnerski programu Moby Dick Mini, jak i z większymi sklepami – Sklep partnerski programu Moby Dick Oferujemy także inne rodzaje umów tj. Moby Dick Sieciowy i Premium dla Partnerów chcących ściślej współpracować z Firmą Hobby.

Film prezentujący Program Partnerki Sieci Sklepów Zoologicznych Moby Dick

Podstawową zaletą programu jest poszanowanie niezależności jego uczestników przy jednoczesnym zacieśnieniu więzi biznesowych, przy realizacji wspólnych celów na mocno konkurencyjnym rynku.

Uważamy, że program Moby Dick jest najprostszą formą współpracy w ramach grupy, zrzeszającej odbiorcę i dostawcę. Dogodne warunki współpracy, swoboda doboru asortymentu i wsparcie marketingowe oraz brak tak zwanej biurokracji powoduje, że Moby Dick jest najlepszą alternatywą dla sklepów konkurujących na rynku zoologicznym z sieciami sklepów czy rynkiem internetowym.

Oferujemy zalety handlu sieciowego połączone z tradycyjną swobodą gospodarczą. Sklep, będący partnerem programu, pozostaje całkowicie niezależną firmą, której właściciel jako samodzielny przedsiębiorca decyduje o całościowym jej funkcjonowaniu.

Zapraszamy do skorzystania z Formularza zgłoszeniowego w celu nawiązania współpracy w ramach Programu Sieci Sklepów Zoologicznych Moby Dick.

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner