GAZETKA PROMOCYJNA – MAJ CZ. II

Hobby News 057/24

HOBBY NEWS – NOWA GAZETKA OD 16 DO 31 MAJA!

Czas na kolejną dawkę nowości i promocji w naszej najnowszej gazetce ofertowej! Obowiązującej od 16 do 31 maja 2024 roku, ten numer przynosi wiele atrakcji dla wszystkich właścicieli sklepów zoologicznych.

W tym numerze znajdziecie:

Vitapol – NOWE Smakersy Functional Vita Herbal: Smaczną i funkcjonalną serię przysmaków, idealną dla gryzoni, królików. Sprawdźcie, jak można zadbać o zdrowie swoich podopiecznych!

Zapowiedź NOWOŚCI – Powreki od Vitapl: Liofilizowane owoce i warzywa dla gryzoni, królików i ptaków egzotycznych – zdrowa przekąska w zasięgu łapy!

Terra Natura – MECH do terrarystkiNOWOŚĆ, która urozmaici życie Waszych gadów! Odkryjcie możliwości, jakie niesie ze sobą odpowiednia wyściółka.

Nowa oferta domków, hoteli dla owadów: Dla tych, którzy dbają o każde stworzenie w swoim sklepie – niezwykłe miejsca dla niezwykłych gości!

Bogata oferta zabawek i huśtawek od Panama Pet: Zapewnijcie Waszym ptakom niezapomniane chwile aktywności i zabawy!

Zabawki dla psów od Barry King: Nie zapominamy także o czworonożnych przyjaciołach! Zabierzcie Wasze psy na szczyt zabawy z Barry King.

Promocje na produkty od Catit Pixi, Imac, Garden & Fun, ExoTerra, Sera, Flexi: Wyjątkowe okazje na produkty od renomowanych marek, które Wasze sklepy uczynią jeszcze atrakcyjniejszymi!

Nie przegapcie okazji! Zachęcamy do zapoznania się z naszą gazetką i skorzystania z atrakcyjnych ofert.

Hobby News 057/24


in

, ,

by

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner