Spotkajmy się na targach Interzoo 2024

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 118 w hali 6 podczas największych targów zoologicznych w Europie – Interzoo 2024, które odbędą się w dniach 7-10 maja w niemieckiej w Norymberdze.

W trakcie targów przedstawimy zarówno naszą standardową ofertę, jak i ekscytujące nowości produktowe, które pierwszy raz będą oferowane na rynku.

Nasze stoisko o powierzchni 120 metrów kwadratowych będzie miejscem, gdzie zaprezentujemy dla Państwa naszą ofertę z marek takich jak:

  • Vitapol (gryzonie i ptaki)
  • Lolo Pets (gryzonie i ptaki)
  • Lolo Pets Classic (psy)
  • Barry King (psy i koty)
  • Family First (psy i koty)
  • Panama Pet (ptaki)
  • Garden&Fun (zwierzęta wolno żyjące)
  • Terra Natura & Aqua Natura (terrarystyka i akwarystyka)
  • Hau&Miau (psy)

Z dumą zaprezentujemy produkty, które zaskoczą odwiedzających nie tylko unikalnym wzornictwem, ale także wysoką jakością i innowacyjnością. Cześć nowości produktowych marki Barry King powstały dzięki staraniom naszej utalentowanej projektantki. Mamy nadzieję, że produkty, które Państwo będziecie mieli okazję zobaczyć spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zwierzęcych klientów.

Podczas targów na naszym stoisku każdy odwiedzający będzie mógł bliżej poznać firmę P.W. Hobby, dzięki udostępnionym obszernym informacjom oraz materiałom video, które przybliżą naszą filozofię pracy, proces tworzenia produktów oraz zaangażowanie w poprawę jakości życia zwierząt.

Tegoroczne targi Interzoo są kolejną edycją tej prestiżowej imprezy, w której mamy przyjemność uczestniczyć. Cieszymy się na możliwość spotkania z naszymi obecnymi klientami oraz na okazję do zacieśnienia współpracy. Jest to dla nas również doskonały sposób na poznanie nowych klientów i pozyskanie nowych rynków. Targi Interzoo są idealnym miejscem do wymiany doświadczeń, a także odkrywania nowych możliwości biznesowych w branży zoologicznej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 6.118 na targach Interzoo 2024 w Norymberdze, abyście mogli Państwo osobiście przekonać się, jak pasja łączy się z innowacją w naszej codziennej pracy na rzecz zwierząt.

Do zobaczenia w Norymberdze!


in

by

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner