Wspieramy WOŚP: Licytuj i Pomóż!

WOŚP 2024

Wspieramy WOŚP: Pasja i Solidarność w Jednym

Nasz zespół jest nie tylko związany z pasją do zwierząt, ale również z głębokim zaangażowaniem społecznym. Dlatego z radością informujemy, że P.W. Hobby aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP). Organizujemy licytacje na platformie Allegro, gdzie dochód ze sprzedaży przeznaczamy na wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

Zapraszamy do Wspólnej Dobrej Akcji: Licytuj i Pomóż!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w naszych licytacjach na Allegro. Każda zakupiona karma czy akcesorium nie tylko zadowoli Waszych pupili, ale również przyczyni się do wsparcia WOŚP i ich działań charytatywnych.

Oprócz karmy i akcesoriów dla Waszych pupili, mamy coś wyjątkowego: KOSZULKĘ Z AUTOGRAFAMI SIATKAREK PAŁACU BYDGOSZCZ! Ta unikalna pamiątka to nie tylko symbol naszego wsparcia dla WOŚP, ale także okazja, by mieć bliski kontakt z ulubionym zespołem siatkarskim!

Nasze aukcje:

Dziękujemy Wam za Wsparcie!

Wasza pasja do zwierząt i wsparcie dla WOŚP sprawiają, że razem tworzymy społeczność, która podejmuje konkretne działania na rzecz dobra. Dziękujemy za każdy udział w licytacji, za każdy gest dobroci.Z głębi serca, Zespół P.W. Hobby


in

,

by

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner