Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Globalna odpowiedzialność

Dbałość o środowisko jest dla nas najważniejsze. Dlatego w trosce o naturę tworzymy nasze produkty w taki sposób by nie naruszyć jej równowagi. Nasza globalna odpowiedzialność widoczna jest na każdym etapie tworzenia i w każdym naszym produkcie. Staramy się uświadamiać naszych klientów, że kupując pokarmy naszej firmy dzielą z nami pasję i dbałość o dobro i zdrowie swoich pupili tak samo jak o swoje własne. Sprzedając nasze produkty przekazujemy długoletnie doświadczenie w prawidłowym żywieniu zwierząt oraz wiedzę, że nasze produkty są w pełni naturalne. Nasze dbanie o środowisko zaczyna się już na etapie tworzenia pomysłów.


Pochodzenie surowców, które pożyczamy od natury jest znane wszystkim: są to czyste wyselekcjonowane warzywa, owoce, zboża czy nasiona oleiste pochodzące z czystych, ekologicznych rejonów Polski. Żadne z nich nie podlegają termicznemu czy chemicznemu przetwarzaniu. Przez lata wypracowaliśmy najlepsze metody kompozycji mieszanek spełniając wysokie wymagania żywieniowe, higieniczne oraz jakości naszych produktów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje nam właściwą selekcję dostarczanych surowców tylko od kwalifikowanych i uznanych dostawców. Posiadamy system jakości HACCP oraz wprowadzamy ISO 9001:2009. W krótkiej perspektywie planujemy udokumentowanie działalności w oparciu o ISO 14001 potwierdzając nasze pro-ekologiczne podejście.