Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Misja


Misja firmy

Z miłości do zwierząt, z pasji do innowacji, z powołania do tworzenia tego co najlepsze.

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, uważnie wsłuchującą się w potrzeby naszych klientów – zwierząt. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i pasji włożonej w poszukiwaniu najlepszego produktu, udało nam się stworzyć pokarm o najlepszej jakości. A dzięki nowoczesnym technologiom w zakresie opakowań nasze produkty są świeże i sterylne, a mieszanka znajdująca się we wnętrzu pełnowartościowa i stworzona tylko z naturalnych składników. Wszystko to sprawia, że nasze produkty mają wydłużony okres ważności do 18 miesięcy, a my jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za ich jakość.

 Wizja firmyDokąd zmierzamy i co chcemy osiągnąć?

 

Jesteśmy konsekwentni w dążeniu do naszych celów jakimi są podnoszenie jakości naszych usług, poszukiwanie nowych strategicznych partnerów, którzy razem z nami będą dzielić wspólną pasję jaką jest Pet Business. A także przekonywanie do siebie coraz większej liczby klientów i tworzenie wraz z nimi społeczności miłośników zwierząt. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Te umiejętności pomagają nam w osiągnięciu coraz to nowszych rozwiązań w tworzeniu tego co jest najlepsze dla Twoich zwierząt. A doświadczenie w współpracy z ludźmi, tworzenie przyjaznego środowiska pracy w trosce o naszych pracowników czyni z nas atrakcyjnego i nowoczesnego pracodawcę. Pragniemy zmienić świadomość ludzi i znaczenie zwierząt w naszym świecie.