Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Certyfikaty

Firma P. W. HOBBY Piotr Matuszewski od wielu już lat funkcjonuje w oparciu o Systemy Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015 (pozwalający zarządzać całą organizacja przez pryzmat zachowania Jakości) oraz ISO 22000:2018 (kładący nacisk na bezpieczeństwo produktu). Zakończony sukcesem proces certyfikacji i coroczne audyty to efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości i bezpieczeństwa produktów i usług oraz dążenia do spełnienia wymagań klientów.

 

Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty i usługi są wysokiej jakości, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Firma znajduje się pod ścisłą kontrolą  inspekcji weterynaryjnej.

Każdy dostawca materiałów wykorzystywanych do produkcji karm również podlega kontroli weterynaryjnej i ma wdrożony HACCP.

 

Raz w roku firma P.W. HOBBY Piotr Matuszewski zleca przeprowadzenie audytu etycznego w celu potwierdzenia, że pracownicy są traktowani sprawiedliwe i mają zapewnione godne i bezpieczne warunki pracy.