Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Dog Activity Game Bone

Wstecz

Zabawka edukacyjna dla psów z serii Dog Activity Game Bone, dwustronna o 1 i 2 poziomie trudności (dla początkujących oraz dla zaawansowanych) po jednej ze stron.

 

Psy są bardzo inteligentnymi i ciekawskimi zwierzętami. Nie szukają wyzwań wyłącznie w treningu i zabawach fizycznych, ale wymagają również stymulacji i wsparcia mentalnego.


Zabawka Game Bone jest dwustronna i oferuje różne możliwości zabawy. W zależności od tego, w którą grę bawi się Twój pies, musi wydobywać smakołyki poprzez podnoszenie wtyczek lub przesuwanie pokrywek.

 

Strona 1, gra Solitaire

Gra odpowiada 1 poziomowi trudności i jest najbardziej odpowiednia dla początkujących. Plansza posiada 6 schowków, w których można umieścić wtyczki. Małe smakołyki są ukryte pod tymi wtyczkami. W miarę ćwiczeń, pies nauczy się podnosić wtyczki pyskiem aby wydobyć upragnione przysmaki.


Strona 2, gra szachy
Druga strona jest bardziej wymagająca i odpowiada 2 poziomowi trudności, dla zaawansowanych psów. Smakołyki są również ukryte w schowkach, a wydobyć je można poprzez przesuwanie przykrywek. Przykrywki można blokować za pomocą wtyczek, przez co gra staje się jeszcze bardziej wymagająca. W miarę dalszych ćwiczeń, pies będzie mógł przesuwać przykrywki za pomocą nosa lub łap aby wydobyć smakołyki.

 

W komplecie z zabawką znajduje się książeczka (język angielski i niemiecki) z ciekawymi poradami jak uzyskać najlepsze efekty oraz najwięcej zabawy korzystając z produktu.
Zabawkę należy czyścić po każdym użyciu. 
Doskonała zabawa, zarówno dla psa jak i właściciela. Idealna zabawka do treningu węchu oraz inteligencji psa.

Szczegóły:
- zabawka edukacyjna
- wykonana z drewna,
- doskonała do zabawy i szkolenia
- dwustronna, w celu wydobycia smakołyków należy podnosić wtyczki lub przesuwać przykrywki
- wymiary 31 x 20 cm