Kariera w Hobby

Pracując w naszej firmie stajesz się częścią jednej społeczności – miłośników zwierząt. Dzieląc z nami wspólną pasję i dążąc do wspólnych celów, masz szeroką perspektywę rozwoju swojej kariery w branży zoologicznej. Zdobywasz nowe umiejętności i wiedzę, która uczyni Cię profesjonalistą w tej dziedzinie. Jeżeli chciałbyś pracować w firmie, która przyczynia się do ochrony środowiska
i dba o dobro zwierząt, a także daje możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwinięcia talentów oraz umiejętności powinieneś rozważać podjęcie pracy w Hobby.

Poszukujemy osób pracowitych, przedsiębiorczych, zmotywowanych a także odpowiedzialnych i ponad wszystko kreatywnych
i kochających zwierzęta.

OBECNIE SZUKAMY:

BRAND MANAGER / OPIEKUN MARKI
o zasięgu ogólnopolskim

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale marketingu, opcjonalnie w firmie reklamowej lub innej świadczącej usługi marketingowe
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych
  • pożądane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność efektywnego zarządzania budżetem
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do wyjazdów służbowych ( prawo jazdy kat. B )

Zakres obowiązków:

  • tworzenie planów i strategii rynkowych
  • monitorowanie, badanie i analiza rynku, zachowań konsumentów oraz działań konkurencji
  • realizacja zadań w ramach budżetu marketingowego
  • inicjowanie i koordynacja przedsięwzięć promocyjnych
  • przygotowywanie informacji prasowych, imprez targowych, konkursów dla klientów
  • organizacja i prowadzenie spotkań oraz szkoleń B2B
  • badanie skuteczności podejmowanych działań

Oferujemy:

  • służbowy samochód, telefon, laptop
  • wysokie zarobki uzależnione od osiąganych wyników (system tylko i wyłącznie prowizyjny).

Rozmowa rekrutacyjna będzie odbywać się wyłącznie w siedzibie firmy P.W”HOBBY” Kobylarnia 20a 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeśli chcesz pracować w PW Hobby prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Rozpatrzymy Twoją kandydaturę.

Oferty prosimy składać pocztą elektroniczną:

rekrutacja@vitapol.pl

lub na adres

P.W.”HOBBY”

Kobylarnia 20a

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

CV możesz wysłać również za pomocą formularza elektronicznego <poniżej> z dopiskiem nazwy stanowiska.

Prześlij nam swoje CV