Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Produkty P.W. Hobby na targach w Las Vegas

Wstecz

16-18 sierpnia 2023 roku w prestiżowym Mandalay Bay Convention Center w Las Vegas odbyły się jedne z najważniejszych targów branży zoologicznej w Ameryce Północnej. Impreza przyciągnęła wystawców i klientów z całego świata. Nie zabrakło również naszych produktów, które zostały oficjalnie zaprezentowane dzięki naszemu dystrybutorowi w Stanach Zjednoczonych firmie A&E Cage Company.

 

Targi Super Zoo jako jedne z najbardziej popularnych i prestiżowych targów w Ameryce Północnej zaoferowały wszystkim przybyłym specjalistom z branży zoologicznej ogromne możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poznania nowości produktowych firm z całego świata. Hala wystawowa w Las Vegas pomieściła ponad 1100 wystawców, z czego blisko 520 firm zaprezentowało swoje produkty wyłącznie na Super Zoo. Poza możliwością wystawienia produktów, uczestnicy targów mogli wziąć udział w programie edukacyjnym, który obejmował seminaria prowadzone przez branżowych ekspertów, atrakcyjnych konkursach, imprezie networkingowej oraz innych wydarzeniach mających zapewnić lepsze poznanie się wszystkich uczestników i nawiązanie relacji biznesowych.

 

Podczas targów Super Zoo zaprezentowane zostały nasze nowości produktowe w postaci innowacyjnych i niezwykle atrakcyjnych lunch boxów Vita Herbal. Wykonane są z jadalnych otrębów pszennych i wypełnione wyjątkową kombinacją w 100% naturalnych, aromatycznych, starannie suszonych, najwyższej jakości składników pochodzących bezpośrednio z bujnych łąk w Polsce. Składniki te słyną z bogactwa niezbędnych witamin i minerałów. Nasze pyszne przysmaki, dzięki dużej zawartości suszonych warzyw, zyskały sympatię różnych małych zwierząt i gryzoni. Bogate w niezbędne witaminy i składniki odżywcze, nie tylko urozmaicają codzienną dietę, ale także pozytywnie wpływają na ogólny stan zdrowia i pomagają regulować procesy trawienne.

 

W Las Vegas nie zabrakło również kolejnych nowości od Vitapolu, tym razem dla ptaków w postaci lunch boxów Vita Line. Każda z nich jest wykonana z najwyższą starannością, z jadalnych otrębów pszennych i jest obficie wypełniona unikalną mieszanką w 100% naturalnych, aromatycznych i starannie suszonych, najwyższej jakości składników pochodzących bezpośrednio z żyznych łąk w Polsce. Składniki te słyną z wysokiej zawartości witamin i minerałów. Linia Vita Line obejmuje różnorodną gamę pokarmów uzupełniających, suplementów diety i ptasich przekąsek, których głównym składnikiem są dzikie nasiona. Nasze preparaty, bogate w niezbędne witaminy i minerały, są szczególnie polecane do codziennego stosowania profilaktycznego.

Podczas targów zaprezentowaliśmy  nasz najnowszy drewniany ekspozytor zaprojektowany specjalnie dla naszych donatów, a więc, starannie przygotowywanych pączków specjalnie dla naszych psich towarzyszy. Te wspaniałe smakołyki doskonale nadają się na prezent z okazji urodzin, świąt lub jako szczery gest wyrażający wdzięczność za ich niezachwiane towarzystwo każdego dnia. Produkty Lolo Pets Classic cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko. Uwagę przyciągały niezwykle atrakcyjne donaty, a także torty w kształcie kości z ręcznie wykonywanymi napisami.


Kolejna edycja Super Zoo odbędzie się 14-16 sierpnia 2024 roku. Z pewnością nie zabraknie na niej naszych wyśmienitych produktów.Fot. mypetstoryapp.com