Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Targi Pets Arabia - Dubaj 2022

Wstecz W dniach 06 - 08 września 2022 w Dubaju, odbyła się kolejna edycja targów Pets Arabia.

Impreza Pets Arabia to wydarzenie które pozwala producentom i dostawcom branży zoologicznej nawiązać produktywny kontakt z dystrybutorami i czołowymi sprzedawcami na Bliskim Wschodzie, którzy są wybierani i zapraszani z ponad  30 krajów.

W przeciwieństwie do tradycyjnych targów, wydarzenie Pets Arabia jest wydarzeniem na poziomie wykonawczym. Do udziału w wydarzeniu zapraszani są wyłącznie właściciele, dyrektorzy generalni i kadra kierownicza wyższego szczebla od najlepszych firm dystrybucyjnych i sprzedawców detalicznych, aby zapewnić, że dostawcy wykorzystają swój ważny czas na wydarzeniu.​

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w tegorocznej edycji i być częścią tak wyjątkowej społęczności biznesowej. Podczas targów zaprezentowaliśmy nowości naszych marek Vitapol, Lolo Pets oraz Lolo Pets Classic.

Firma P.W. Hobby Piotr Matuszewski otrzymała dofinansowanie w ramach Umowy nr UPG/2/G/2020/009/067 dla projektu grantowego "Fundusz Eksportowy - granty dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MPŚ, Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw RPO WK-P 2014-2020.