Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Targi PetExpo 2022 w Bydgoszczy

Wstecz

PetExpo 2022


W dniach 16 – 18 września w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się międzynarodowe Targi PetExpo.

W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 170 firm wystawiając ponad 600 swoich marek. W jednym miejscu i czasie spotykają się czołowi producenci i dystrybutorzy z właścicielami sklepów i hurtowni zoologicznych, by w sprzyjającej atmosferze nawiązać kontakty biznesowe. W tym roku tematem przewodnim naszego stoiska jest natura. Znajdziecie nas na stoisku B23.

 

Podczas targów zaprezentujemy odwiedzającym nasze regularne produkty, a także wiele nowości, w tym najnowszą linię produktów dla gryzoni oraz królików Vita Herbal i dla ptaków Vita Line marki Vitapol. Na stoisku znajdą się także nowe propozycje produktów marki Lolo Pets. Swoją premierę będzie miała również najnowsza marka Family First – karmy mokre dla psów i kotów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!


 

Targi PetExpo 2022 za nami!

 

Był to fantastyczny czas - pracowity i pełen inspiracji. Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Po przerwie spowodowanej pandemią, możemy nareszcie spotkać się z naszymi klientami, których łączy z nami świat zwierząt. Przeprowadzone rozmowy, wzkazówki i pomysły napędzają nas do rozwijania się i wzbogacania naszej oferty. Dlatego tak ważne jest, aby takie wydarzenia jak PetExpo, łączyły ludzi branży i pozytywnie wpływały na jakość życia naszych zwierzęcych przyjaciół.


W tym roku podczas targów mieliśmy okazję wspólnie z Wami świętować 30-lecie marki Vitapol. Dziękujemy za Wasze wsparcie i dotychczasowe zaufanie. Wspólnie z Wami tworzymy tą piękną branżę.


Tegoroczna edycja przepełniona była wieloma nowościami marek: Trixie, Hau&Miau, Barry King, Catit, Vitapol oraz Lolo Pets Classic. Swoją premierę miała nowa marka Family First - karmy mokre dla psów i kotów, która spotkała się z pozytywnym odbiorem i sporym zainteresowaniem.


Dziękujemy Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko i do zobaczenia za rok!


 

Poniżej krótka fotorelacja z tegorocznej edycji targów :)Firma P.W. Hobby Piotr Matuszewski otrzymała dofinansowanie w ramach Umowy nr UPG/2/G/2020/009/067 dla projektu grantowego "Fundusz Eksportowy - granty dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MPŚ, Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw RPO WK-P 2014-2020.