Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

NOWOŚĆ! Karmy mokre Family First

Wstecz Family First® to marka karm mokrych dla psów i kotów. Wyjątkowość oferty polega na podkreśleniu znaczenia zwierząt w rodzinie, uznanie ich za prawowitych członków rodziny. Często to wokół nich toczy się życie pozostałych domowników - zdarza się, że to właśnie pies i kot są na pierwszym planie w życiu rodziny - zupełnie jak w logo marki. Family First® to autorytet w żywieniu psa i kota z uwzględnieniem jego codziennych potrzeb.

Karmy z linii "Bogata w" charakteryzują się Bogatym składem z 91% udziałem mięsa. Soczysta konsystencja i naturalne dodatki zadbają o prawidłowy i zdrowy rozwój czworonożnych towarzyszy. Kwasy omega 3&6 zawarte w puszkach Family First są źródłem energii oraz umożliwiają wchłanianie się witamin. Poza karmą dla psów dorosłych o pojemności 800g i 400g w ofercie znajdują się również puszki dla szczeniąt (400g), małych ras (200g) oraz kotów (200g).

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oraz do odwiedzin strony www.familyfirst.pl