Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

INTERZOO 2022

Wstecz

W dniach 24 – 27 maja w Norymberdze odbędą się międzynarodowe Targi Interzoo.

W poprzedniej edycji udział wzięło wielu wystawców z 66 krajów. Na targach wystawiają się firmy, które są producentami akcesoriów, karm i wszelkich produktów dedykowanych dla zwierząt. W tym roku tematem przewodnim naszego stoiska jest natura. Znajdziecie nas na hali nr 6.

 

Podczas targów zaprezentujemy odwiedzającym nasze regularne produkty, a także wiele nowości, w tym najnowszą linię produktów dla gryzoni oraz królików Vita Herbal i dla ptaków Vita Line marki Vitapol. Na stoisku znajdą się także nowe propozycje produktów marki Lolo Pets.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi Interzoo 2022 oficjalnie uważamy za rozpoczęte!

 

Dziś pierwszy dzień tegorocznej edycji. Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Po przerwie spowodowanej pandemią, możemy nareszcie spotkać się wśród ludzi, których łączy świat zwierząt. Rozmowy z klientami, ich wskazówki i pomysły, napędzają nas do rozwijania się i wzbogacania naszej oferty. Dlatego tak ważne jest, aby takie wydarzenia jak Interzoo, łączyły ludzi branży i pozytywnie wpływało na jakość życia naszych zwierzęcych przyjaciół. Przypominamy że znajdziecie nas na hali nr 6 - stoisko 6.118 oraz 6.221.

 

Poniżej krótka migawka z dzisiejszego dnia targów.