Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

P.W. Hobby na targach w Łodzi

Wstecz

Pets Expo Meeting uważamy za otwarte!

 

Drodzy klienci,

Serdecznie zapraszamy Was na nasze stoisko na targach Pet Expo Meeting w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi na ulicy Łąkowej 29.

Jesteśmy dla Was od 10:00 do 18:00, a w sobotę od 10:00 do 17:00.

Na naszym stoisku prezentujemy Państwu wiele nowości.

Po raz pierwszy dla naszych klientów zaprezentowaliśmy markę Garfield! Ten uroczy kot na pewno skradnie niejedno serce. Nas urzekł do cna!

Kolejnymi nowościami na naszym stoisku są akcesoria dla psów i kotów od marki Barry King. W tej bogatej ofercie znajdziemy miski, transportery, podajniki, kuwety czy łopatki.

Również marka Vitapol znalazła się na targowych półkach. Szczególnie wyróżniliśmy nowości z linii Vita Herbal czyli karmy oraz Smakersy.

Nasi klienci będą mogli zobaczyć też nowości od marki Trixie.

Dużą uwagę poświęciliśmy także marce Happy Dog oraz Happy Cat.

Swoją wielką premierę ma też najnowszy, już siódmy numer kwartalnika Pets World, którego dochód w całości trafia do potrzebujących zwierząt.

 

Dlaczego warto?!

Targi to nie tylko okazja do spotkania branżowego ale także możliwość zobaczenia na żywo produktów, znanych tylko z katalogu.

To także szansa do skorzystania z wyjątkowych promocji.

 

Serdecznie zapraszamy.