Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Już jest! Nowa strona Vitapol

Wstecz Przedstawiamy Państwu nową stronę internetową naszej marki Vitapol.
Zastosowalismy wiele nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na szybsze i przyjemniejsze zapoznanie się z materiałami umieszczonymi na stronie. Dostępna jest w wersji na kompytery stacjonarne, smartfony oraz tablety.
Strefa dzieci to jedna z wielu nowości - znajdują się w niej kolorowanki, łamigłówki oraz poradniki, które uczą najmłodszych opieki nad poszczególnymi gatunkami domowych zwierzątek.
Zakładka Blog - miejsce w którym znajdują się porady oraz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań odnośnie prawidłowej opieki i żywienia zwierząt.
Zakładka Pobierz - wygodny dostęp do materiałów takich jak poradniki, katalog czy nawet książeczka zdrowia
Wprowadziliśmy również sklep imternetowy - to rozwiązanie które pozwala na zakup potrzebnych produktów w dowolnym momencie i miejscu. Szeroki asortyment dedykowany dla odpowiedniego gatunku zwierząt w jednym miejscu.
Zapraszamy na naszą nową stronę:
https://vitapol.pl/
Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszym katalogiem marki Vitapol dostępnym również na nowej stronie interentowej.