Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Dzięki Waszej hojności przekażemy ponad 7 ton karmy!

Wstecz

Palety z karmami wyjechały w Polskę! Na proflach Pets World - Facebook i Instagram można śledzić relację z przekazania karm dla poszczególnych placówek. Karmę udało nam się zakupić ze sprzedaży trzeciej cegiełki charytatywnej Pets World.


To jeszcze nie koniec - przed nami kolejne miejsca do odwiedzenia. Łącznie dzięki Waszej hojności przekażemy ponad 7 ton karmy organizacjom wspierającym bezdomne psy w całym kraju.

 

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie akcji Wielka Zbiórka Karmy!

 

______________________________________________________________________________________________________
Pierwsze stowarzyszenie obdarowane! 14 października przekazaliśmy ponad 430 kg karmy marki Happy Dog Gorzyckiemu Stowarzyszeniu "Zwierzęcy Zakątek".

______________________________________________________________________________________________________
Kolejne worki z karmą Happy Dog przekazane! W piątek 22 października odwiedziliśmy Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt , które otrzymało od nas całą paletę karmy. To ponad 430 kg pożywienia dla bezdomnych psów! Dziękujemy każdemu kto przyczynił się do tego sukcesu. Pamiętaj, że kupując kwartalnik Pets World wspierasz zwierzęta będące w potrzebie.

_____________________________________________________________________________________
Kolejna paleta karmy dla potrzebujących psów przekazana. W poniedziałek 25 października byliśmy w Kruszwicy, gdzie przekazaliśmy 435 kg karmy marki Happy Dog. Tym razem dzięki Waszemu wsparciu pomogliśmy Stowarzyszeniu Psi Głos. Każdy może pomóc zwierzętom w potrzebie - wystarczy, że kupicie kwartalnik Pets World, który jednocześnie jest cegiełką charytatywną. Cały dochód ze sprzedaży Pets World przeznaczany jest na pomoc zwierzętom.