Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Pomogliśmy kolejnej fundacji!

Wstecz

Jesteśmy zaszczyceni mogąc poinformować Państwa, że dochód ze sprzedaży drugiej cegiełki charytatywnej, a więc kwartalnika Pets World wyniósł 20 176,29 zł. Cała kwota została przekazana Fundacji La Fauna, która zajmuje się opieką źle traktowanych czy porzucanych psów i kotów, a także ich adopcjami. Każdemu kto przyczynił się do takiego sukcesu chcemy serdecznie podziękować. Dzięki Waszemu wsparciu los zwierząt z pewnością ulegnie poprawie.

Aktualnie w sprzedaży jest trzeci numer kwartalnika Pets World (do końca maja). Dochód ze sprzedaży tego numeru zostanie przeznaczony na akcję Wielkiej Zbiórki Karmy. Wybraliśmy w każdym województwie po jednym schronisku czy przytulisku, które otrzymają karmę dla psów i kotów.

Każdy z Was może pomóc i kupić gazetę w sklepie stacjonarnym. Lista punktów sprzedaży, w których znajdują się cegiełki charytatywne jest TUTAJ. Jeśli Wasz sklep zoologiczny nie posiada w ofercie kwartalnika Pets World, to napiszcie do nas na fundacja@petsworld.com.pl – postaramy się, aby w najbliższym czasie pojawiła się taka możliwość. Oczywiście możecie również zakupić cegiełkę charytatywną na sklep.petsworld.com.pl, gdzie istnieje możliwość zakupienia wszystkich numerów jednocześnie.

Fundacja Pets World została założona w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt, której pasja była również asumptem do powstania ogólnopolskiego kwartalnika Pets World, przeznaczonego dla właścicieli zwierząt domowych. Siedziba fundacji Pets World mieści się w Kobylarni koło Bydgoszczy.