Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Zobacz video test Aquastar Octopus

Wstecz Zapraszamy do obejrzenia filmiku poświęconego akwarium Aquastar Octopus 30 przygotowanego przez Podwodne światy Aqua Test.

Minęło 6 tygodni od założenia małego akwarium Aquastar Octopus 30 Akwarium złożone na podłożu aktywnym Hagen Fluval Stratum Zebrany z bogatych w minerały podnóża wulkanu Mount Aso w Japonii, Fluval Stratum stanowi idealne alternatywne podłoże dla akwariów z roślinami i krewetkami. Wspomaga silny wzrost roślin - korzenie łatwo wnikają i rozprzestrzeniają się po podłożu w celu uzyskania kluczowych składników odżywczych. Porowata struktura pozwala na szybką kolonizację pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych wspomaga utrzymanie pH od obojętnego do lekko kwaśnego - idealne dla większości roślin, ryb tropikalnych i krewetek, które normalnie trzymane są w akwariach roślinnych Do stosowania w akwariach słodkowodnych.


Akwarium wyposażone w bardzo wydajny filtr, który nie szpeci aranżacji, znajduje się pod pokrywą i jest niewidoczny w akwarium. I jak przystało na porządny filtr ma ogromne możliwości konfiguracji mediów filtracyjnych. Filtr pozwala na wykorzystanie większości mediów filtracyjnych dostępnych na rynku, nie wykluczając tych specjalistycznych do np. obniżania fosforanów, azotanów, krzemianów itp. Oświetlenie Led na przyzwoitym poziomie pozwala na hodowlę średnio wymagających roślin.

Zobacz filmik tutajNie zapomnijcie odwiedzić naszego profilu na Facebooku