Szkolenia w firmie Hobby

Wstecz

Szkolenia w firmie Hobby

W pierwszym półroczu naszej firmy odbywało się wiele szkoleń dla naszych handlowców i pracowników. Szkolenia dotyczyły zarówno naszych marek jak i marek dystrybucyjnych. Rozwój naszej ekipy jest dla nas priorytetem. Branża zoologiczna rozwija się dynamicznie przez co szkolenia są obligatoryjnym punktem w terminarzu naszych handlowców.

Treść szkolenia do poszczególnych paneli dobrana została w taki sposób, aby była skierowana zarówno do doświadczonych pracowników, którzy współpracują z firmą od wielu lat, jak i tych rozpoczynających dopiero karierę w świecie Hobby. Głównymi tematami szkoleń były nowe produkty, rozszerzenie oferty, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy czy budowanie długofalowych relacji z Klientem. W trakcie kilku spotkań przedstawiono zalety i wady poszczególnych rozwiązań, które mogą mieć miejsce podczas kontaktu z klientem.

Handlowcy na szkoleniach mieli okazję dowiedzieć się o nowych produktach oferowanych przez markę Happy Dog, Happy Cat, Exo Terra, Fluval oraz Sera,  zapoznać się i zadać najważniejsze pytania odnośnie zmiany jakie niesie za sobą wprowadzenie na rynek Karmeo, poznać nową ofertę produktów marki Trixie jak i poznać plany na najbliższe półrocze.

 

Jeśli chcesz skontaktować się z naszym handlowcem, koniecznie kliknij zakładkę sprzedaż, gdzie znajduje się aktualna lista przedstawicieli.