Zoo Park Lublin 2019 - 9-10 marca 2019 r.

Wstecz

W dniach 09-10.03.2019 odbyły się targi Zoo Park Lublin 2019. Nasza firma kolejny raz zagościła na tym wydarzeniu promując marki Vitapol, Happy Dog&Happy Cat, Exo Terra i Hau&Miau.

 

Odwiedzający nasze stoisko goście mogli skorzystać z wielu atrakcji, m.in. zrobić sobie zdjęcie w monidle, otrzymać darmowe próbki produktów czy wziąć udział w konkursie plastycznym. Marka Vitapol została także sponsorem Wystawy Królików organizowanej przez Lubelski Związek Królików Rasowych, a marka Happy Dog sponsorem konkursu Puppy Show. Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście nasze stoisko. Każde targi konsumenckie są dla nas bardzo ważne, ponieważ możemy wysłuchać waszych pytań, wątpliwości i starać się odpowiedzieć na każde z nich.

 

Dla odwiedzających stoisko Vitapol mieliśmy przygotowane próbki Karmeo, przy okazji mieliśmy szanse porozmawiać z odwiedzającymi na temat wszystkich zmian i nowości w odświeżonej karmy podstawowej. Chętnie opowiadaliśmy o zmianach jakie przyniesie firmie Hobby rok 2019. Zachęcaliśmy przy okazji do odwiedzin naszej nowej strony - karmeo.vitapol.pl

 

Już teraz zaczynamy przygotowania do Targów Animals Days w Nadarzynie, w dniach 29-31.03.2019, na które serdecznie zapraszamy.