Hobby na Pikniku + 4 łapy

Wstecz

Hobby na Pikniku + 4 łapy !

W miniony weekend w Piotrkowie odbył się Piknik +4 Łapy. Oprócz wielu atrakcji dla dzieci i młodzieży na pikniku pojawiła się także firma Hobby. Wraz z marką Lolo Pets Classic, Barry King oraz Hau&Miau mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wszyscy miłośnicy zwierząt mogli podziwiać psy w zawodach Agility oraz Jumping. Chętni do pomocy mogli nawiązać kontakt z Fundacją Dom dla Kundelka oraz Fundacją Pomocy Goldenom.

Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci jak malowanie czy wata cukrowa. Dla odwiedzających organizatorzy przygotowali również strefę handmade&designu, czyli pasaż namiotów, a w nich stoiska przeróżnych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla psów.

Pikniki rodzinne +4łapy, tworzące ogólnopolski cykl eventów, to największe w Polsce tego typu wydarzenie dla rodzin z psami.  Następne już 15 czerwca w Warszawie, a konkretnie w Wilanowie. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie gra miejska z psem, czyli aktywność w której może wziąć udział każdy: rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV.