Szkolenie przedstawicieli handlowych P.W. Hobby

Wstecz
W miniony weekend na terenie firmy Hobby odbyło się dwudniowe szkolenie dla wszystkich przedstawicieli handlowych.

Poszerzyliśmy nasz zespół o 5 nowych handlowców, których skutecznie wdrożyliśmy w zasady funkcjonowania naszej firmy. Staramy się, aby oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Ważne jest dla nas, by cały nasz zespół był na bieżąco aktualnych działań i nowości w asortymencie.

Handlowcy mieli okazję dowiedzieć się o nowych produktach oferowanych przez markę Happy Dog, Happy Cat, zapoznać się i zadać najważniejsze pytania przedstawicielowi firmy Flexi oraz posłuchać interesującej prezentacji na temat marki Vitapol. Kolejne godziny przeznaczone były na sprawy organizacyjne oraz promocyjne. Jedną z umiejętności, którą szlifowano podczas szkolenia był merchandising. Sobota upłynęła naszym handlowcom w klimacie akwarystycznym i terrarystycznym. Brand menager naszej firmy edukował słuchaczy z takich marek jak Fluval, Exo Terra, Sera i Terra Natura.

Szkolenia przedstawicieli są organizowane cyklicznie. Staramy się dokładać wszelkich starań aby nasi handlowcy potrafili odpowiedzieć nawet na najbardziej wymagające pytania.

Aktualna lista przedstawicieli handlowych znajduje się w zakładce sprzedaż.