Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Nagrody z akcji TONA KARMY - Happy Dog&Happy Cat wręczone!

Wstecz
Nagrody z ostatniej edycji TONA KARMY marki Happy Dog&Happy Cat wręczone!
To były dla nas bardzo intensywne i emocjonalne dni. Przekazaliśmy nasze nagrody (300kg i 1000kg) laureatom naszego facebookowego konkursu Happy Dog. Konkurs polegał na przesłaniu nam filmu pokazującego zaadoptowanego zwierzaka. Na najlepszy z nich głosowali użytkownicy Facebooka, a zwycięzcy wskazali schronisko bądź organizacje pomagające chorym, bezdomnym i porzuconym zwierzakom, do których miała trafić nagroda.
Najpierw wybraliśmy się do Jemielna wręczyć na rzecz domu tymczasowego "Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków" 300 kg naszej karmy, czyli drugą nagrodę. Dom ten działając we współpracy z Fundacją Przyjaciele Czterech Łap pomaga głównie starszym psom i tym, które mają najmniejsze szanse na adopcje, zapewniając im choćby minimalne warunki jakie dałby im prawdziwy dom. Mieliśmy okazję spotkać te niezwykle wesołą (pomimo swych dolegliwośći) gromadę, która przywitała nas swoją radością i ciekawością.
Kolejny nasz przystanek miał miejsce w Gilowie, gdzie do Schroniska Dla Zwierząt trafiła nagroda główna - tona karmy!
Schronisko prowadzi pan Robert, człowiek o niezwykłym sercu ratujący nie tylko psy, koty lecz także konie! Pan Robert sam pracuje nad psami, ktore do niego trafiają, aby dać im szanse na dobry dom. Przygotował również specjalne tereny do spacerów czym zachęca wszystkich do odwiedzin Gilowa i zabrania psiaków na spacery, które jak sami zobaczyliśmy pragną choćby odrobinę miłości.
Oczywiście nagroda trafiła również do zwycięzcy naszego konkursu, czyli do Pani Lucyny i jej suczki Molly, z którą z ogromnym zaangażowaniem walczyły o wygraną dla wskazanego schroniska.
Zachęcamy do śledzenia losów tych dwóch miejsc oraz wspierania ich działalności.
Cieszy nas, że mogliśmy dołożyc swoją cegiełkę by pomóc takie miejsca jak Jagodzianki i Schronisko w Gilowie.