Zmiany i nowości w ofercie Hobby!

Wstecz

Dokładamy wszelkich starań, by podążać za trendami i potrzebami rynku zoologicznego. Staramy się oferować naszym klientom szeroki wachlarz produktów. Poza wieloma ciekawymi markami zagranicznymi, które dystrybuujemy w naszym kraju to opierając się na naszym doświadczeniu tworzymy nowe marki, które mają spełniać oczekiwania klienta.

 

W ostatnim czasie do rodziny naszych brandów dołączyły aż cztery nowe marki: Barry King, Hau & Miau, Terra Natura i Panama Pet – dzięki którym możemy zaproponować szeroki wachlarz nowych produktów, których do tej pory brakowało w naszej ofercie.

 

Nasze stałe marki - Vitapol, Lolo Pets i Lolo Pets Classic - które istnieją już długi czas na rynku staramy się wciąż rozwijać pod względem produktów i jakości. Wprowadziliśmy w nich wiele nowych linii produktów skupiając się na tym, by dostarczały jak najwięcej witamin i minerałów, wiemy czego oczekują nasi klienci i staramy się spełniać ich potrzeby i oczekiwania.

 

Poniżej przedstawiamy schemat, który w jasny i klarowny sposób wyjaśnia wszystkie ostatnie zmiany jakie zaszły w naszej firmie.

 

W zakładce - katalogi – odnaleźć można wszystkie najnowsze katalogi naszych marek, dzięki czemu nasi klienci będą mogli na bieżąco śledzić naszą ofertę – zachęcamy więc do zapoznania się z nimi!