Interzoo 2018 - relacja

Wstecz

Największe w tym roku targi Interzoo 2018 dobiegły końca.

 

Nasze kilkumiesięczne i intensywne przygotowania przyniosły bardzo pozytywne efekty! Inscenizacje i atrakcje pozwoliły pokazać na czym polega nasza praca i co jest w niej dla nas najważniejsze, mogliśmy przekazać naszą pasję i zaangażowanie w to co tworzymy.

 

Targi były wyjątkową okazją by przedstawić nasze nowe marki takie jak Barry King oferująca mocne zabawki i akcesoria, Terra Natura dostarczająca mnóstwo ciekawych akcesoriów do urządzania akwariów, Hau& Miau producent mokrych karm dla psów i kotów czy Panama Pets z akcesoriami dla małych zwierząt domowych. Mogliśmy pokazać całą ich ideologie, walory i możliwości.

 

Wystawiając produkty Vitapol mieliśmy możliwość pokazać jak tworzymy nasze wyjątkowe smakersy, co jest dla nas najważniejsze przy produkcji tejże marki oraz opowiedzieć o naszych nowościach z linii Excellent.  Pokazaliśmy również ile ciekawych nowych produktów posiadamy dla zwierząt wolnożyjących.

 

Mogliśmy pokazać wiele nowych odsłon marki Lolo Pets i bogatą ofertę przeróżnych produktów tej linii.

Duże zainteresowanie wzbudziła nasza instalacja pokazująca jak tworzymy nasze ciasteczka i torty marki Lolo Pets Classic, mogliśmy pokazać dzięki temu, że nasze smakołyki stworzone są w tradycyjny sposób zapewniając przy tym smak i naturalny skład.

 

Targi w Norymberdze były dla nas również bardzo dobrą okazją do przedstawienia naszych nowych katalogów pokazujących wszelkie zmiany w naszych brandach.  Mogliśmy porozmawiać z wieloma naszymi partnerami z całego świata, nawiązać wiele ciekawych nowych relacji biznesowych, które mamy nadzieję, pozwolą nam dalej się rozwijać i tworzyć coraz więcej ciekawych ofert dla rynku polskiego i zagranicznego.