Animal Show Kraków 14-15 kwietnia - relacja

Wstecz

Za nami kolejny bardzo ciekawy weekend. Uczestniczyliśmy w Wystawie Zoologicznej Animal Show w Krakowie, która odbyła się 14-15 kwietnia. 2018r. To bardzo wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odwiedzający mogli podziwiać bardzo dużo niezwykłych gatunków zwierząt i nauczyć się istotnych rzeczy o ich wychowaniu i żywieniu. Nie zabrakło wielu ciekawych seminariów dotyczących zwierząt domowych, hodowlanych i egzotycznych. Wystawcy i hodowcy z całego kraju mogli spotkać się w jednym miejscu by wymienić się swoimi doświadczeniami w wychowywaniu i pielęgnacji różnych ras.

 

Zwierzęta i troska o nie to nasza pasja, dlatego też wystawa ta była dla nas wyjątkowa. Jednocześnie mogliśmy spotkać się i porozmawiać z odwiedzającymi Animal Show o naszych produktach Vitapol, przedstawić nasze nowości, porozmawiać o liniach Expert i Excellent z miłośnikami małych gryzoni i królików. Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy nasze koło fortuny – do wygrania były smycze, notesy, długopisy, kredki, kolorowanki i nasza nagroda specjalna…piękne kubki Vitapol!

 

Promowaliśmy również produkty Exo-Terra, tutaj też na najmłodszych czekały niespodzianki i nagrody z koła fortuny. Szczególnym punktem tego stanowiska była nasza agama Matylda -  zdobyła serca wielu odwiedzających, którym mogliśmy opowiadać w jaki sposób najlepiej zadbać o zdrowie tego i wielu innych gatunków.

 

Ostatnią marką, którą mieliśmy okazję promować na wystawie zoologicznej było Happy Dog & Happy Cat. Do Krakowa przybyło wielu wielbicieli psów i kotów, z którymi mogliśmy porozmawiać o różnorodności potrzeb żywieniowych tych zwierząt w zależności od rasy i usposobienia.