Już wkrótce Interzoo 2018

Wstecz

Jesteśmy w trakcie przygotowań do bardzo ważnego wydarzenia – Interzoo 2018 - targów międzynarodowych odbywających się w Norymberdze tylko raz na dwa lata. Są to bardzo istotne targi dla branży zoologicznej, gdyż przyciągają wystawców i odwiedzających z całego świata. Przy poprzedniej edycji przybyło 39 tysięcy odwiedzających aż ze 116 krajów z całego świata! Były to jedne z  największych targów Interzoo w historii. Jesteśmy przekonani, ze targi Interzoo 2018 będą równie efektowne.

 

Przy tegorocznej edycji będziemy mieć możliwość ponownie zaprezentować markę Vitapol wraz z naszą nowością – smakersy linii Excellent, pokażemy nasze nowe Puffingersy Lolo Pets,  marki Lolo Pets Classic i Terra Natura. Targi w Norymberdze to dla nas idealna okazja, aby pokazać również nasze zupełnie nowe marki takie jak Barry King, Panama Pet czy Hau&Miau. Zostały nam już tylko 3 tygodnie! Cały nasz zespół jest zmobilizowany i zdeterminowany, by przygotować nasze stanowiska na Interzoo jak najlepiej.

 

Targi w Norymberdze to dla nas ogromna szansa, aby poznać wszystkie najnowsze trendy naszej branży, nawiązać współprace z przedsiębiorcami z całego świata, nauczyć się wielu nowych rzeczy i odnaleźć nowe inspirację do dalszych działań i rozwoju naszych marek.