Global Pet Expo 2018 - relacja

Wstecz

Czas na podsumowanie Global Pet Expo 2018, w których uczestniczyliśmy od 21 do 23 marca w Orlando na Florydzie. Mieliśmy okazję przedstawić produkty marek Vitapol, Lolo Pets, Lolo Pets Classic i Barry King.

 

Na miejscu spotkaliśmy ogromną ilość odwiedzających, miłośników zwierząt i branży zoologicznej, z którymi mogliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem w żywieniu i trosce nad domowymi zwierzętami. W programie targów znalazło się wiele ciekawych wystąpień i wykładów związanych z nowatorskimi rozwiązaniami branży zoologicznej. Wśród wystawców znalazło się całe grono specjalistów, z którymi mogliśmy porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach i recepturach karm dla zwierząt.

 

Zaprezentowaliśmy produkty i rozwiązania marki Vitapol, szczególnie nasze Smakersy, które dla rynku amerykańskiego okazały się bardzo ciekawym rozwiązaniem w żywieniu gryzoni i królików. Przedstawiliśmy również nasze nowości – produkty linii Expert i Excellent, rozmawiając ze specjalistami na temat korzyści wynikających z zastosowaniu tejże diety.

Marka Lolo Pets przedstawiła swój nowy produkt – karmy Extrimo. Dzięki markom Lolo Pets Classic i Barry King mogliśmy porozmawiać z miłośnikami psów i aktywnego spędzania czasu proponując oryginalne ciasteczka i zabawki, które zapewnią radość nie mniejszą niż smakołyki, a jednocześnie zapewniając wytrzymałość nawet przy najaktywniejszych zwierzakach!

 

Bardzo nas cieszy, że mogliśmy porozmawiać z innymi wystawcami i odwiedzającymi. Spotkania z wystawcami z całego świata pozwalają nam poznać oczekiwania i potrzeby szerokiego rynku zoologicznego, dbając o zdrowie i radość zwierząt.

 

Przy okazji wizyty w Orlando odwiedziliśmy kilka największych sklepów zoologicznych w poszukiwaniu inspiracji do dalszych działań. Ogromną radość sprawił nam widok naszych produktów na pułkach lokalnych sklepów.

 

Pełni pozytywnej energii szykujemy się do kolejnych ważnych targów zarówno w Polsce jak i za granicą!