ParkZoo 2017 - relacja

Wstecz Firma "HOBBY" bardzo aktywnie wspiera swoich dystrybutorów na Wschodnich rynkach. ParkZoo to największe  wydarzenie branżowe o charakterze międzynarodowym w Rosji, w którym uczestniczą wystawcy oraz zwiedzający z całego świata. Podczas ParkZoo 2017, które odbyły się w dniach 20-22 wrzesnia w Moskwie, aktywnie wspieraliśmy naszego dystrybutora Hagen Rus.

Hagen Rus na swoim stoisku zaprezentował całe portfolio marki Vitapol firmy Hobby, która stała się wyłącznym dystrybutorem Hagen Group w tym roku. Ogromny nacisk położono na promowanie na rynkach wschodnich naszych nowości  czyli pełnowartościowej, wysokiej jakości karmy Excellent oraz Expert wraz ze Smakersami.

Na zakończenie pierwszego dnia organizatorzy zorganizowali uroczysty bankiet branżowy, na którym uhonorowano specjalnymi nagrodami osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju branży zoologicznej na rynku wschodnim.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tak dużym evencie i poznać chociaż niewielką część odbiorców naszych produktów.

Do zobaczenia następnym razem na kolejnej edycji ParkZoo w dniach 19-21 wrzesnia 2018 roku!