Hagen w Polsce!

Wstecz

Czołowe marki kanadyjskiego producenta ponownie na sklepowych półkach.
Exo Terra, Fluval czy Nerf to produkty znane każdemu miłośnikowi zwierząt, od psów i kotów, przez rybki po egzotyczne gady.

Od lat są synonimem solidnego wykonania i zaawansowanej technologii, a szeroki asortyment jest prosty w budowie, ale niezawodny.

Po paru latach nieobecności na polskim rynku, Hagen wraca do gry, a dystrybucją ich marek zajmie się firma Hobby.

Z tej okazji 25 sierpnia w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie produktowe dotyczące brandów Exo Terra i Fluval.

Swoją akwarystyczną wiedzą oraz przedstawieniem portfolio Fluvala zajął się Klaus Reimueller. Dzięki niemu dokładnie poznaliśmy serie filtrów zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także jeden z najlepszych filtrów wiszących Aqua Clear. Każdy z tych produktów charakteryzuje się dużą wydajnością przy małym poborze energii, różnią się wyglądem, są ciągle udoskonalane technicznie i zapewniają maksymalne usunięcie zanieczyszczeń z akwarium.

Nie zabrakło także informacji na temat grzałek, które cechuje wysoka celność i szeroki zakres temperatury, które reagują już na odchylenia na poziomie 0,5 st.

Następnie przeszliśmy do marki Exo Terra i jej opisem zajął się Rik Van Tiggel z Exo Terra Base Camp z Belgii. Przedstawiciel firmy Hagen przeniósł nas w niezwykły świat egzotycznych zwierząt, opowiadając o wyprawach w różne zakątki świata, aby w naturalnych warunkach obserwować gady. Następnie ich środowisko odzwierciedlać w produktach marki, której przyświeca hasło "Spraw, aby twój gad poczuł się jak w domu". Artykuły Exo Terra są inspirujące dla hodowców i posiadaczy tych pupili, wyróżnia je innowacyjność i podobieństwo do ich przyrodniczego odpowiednika. Owocem wypraw na Madagaskar czy do Tanzanii jest powstanie takich produktów jak unikatowe tła do terrariów, artykuły dekoracyjne (pędy bambusowe, liany), szerokiej gamy żarówek czy wreszcie niezwykłych terrariów.

Po szkoleniu nie brakowało pytań, głód wiedzy jak najbardziej został zaspokojony przez przedstawicieli firmy Hagen, a my z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych seminariów oraz cieszymy się, że produkty tak wysokiej klasy znalazły się w ofercie firmy Hobby.