COME TOGETHER 2017 - relacja

Wstecz 8 czerwca firma Hobby uczestniczyła w drugim spotkaniu COME TOGETHER TRIXIE, które trwało do 9 czerwca. Takie wydarzenie to doskonała okazja do międzynarodowego spotkania partnerów, dystrybutorów i klientów firmy TRIXIE. Całość rozpoczęła się od zwiedzania nowych miejsc szkoleniowych i sal wystawowych w niemieckiej siedzibie TRIXIE w Tarp.

Spotkanie opiewało w wiele warsztatów, które prowadzone były przez specjalistów z TRIXIE. Pierwszym z nich była prezentacja nowości 2017, gdzie dział Zarządzania Produktami zapoznał uczestników z nowym katalogiem oraz liniami i innowacyjnymi technologiami.

Kolejnym punktem programu było wprowadzenie przybyłych gości w świat innowacyjnego rozwiązania Insect Shield®, które zapewnia ochronę przed kleszczami, mrówkami, muchami oraz pchłami.

Ważnym wydarzeniem podczas Dni Otwartych była prezentacja firmy Adis, ponieważ chyba nie ma na rynku zoologicznym firmy z dłuższym stażem. Od ponad 90 lat zajmują się oni cięciem, stylizacją i pielęgnacją sierści oraz włosów. Podczas spotkania TRIXIE zaprezentowane zostały urządzenia, które są odpowiednie do pielęgnacji czy strzyżenia konkretnej sierści. Uczestnicy poznali również nowy model - Adis TR1000.

Po szkoleniu z wiedzy teoretycznej organizator zadbał o sferę duchową uczestników. W ramach popołudniowego relaksu zebrani goście wzięli udział w wycieczkach z przewodnikiem oraz wieczornym spotkaniu integracyjnym.