Tona Karmy Happy Dog dotarła do schroniska!

Wstecz

Konkursowe potyczki rozpoczęły się w marcu br. i trwały one dwa miesiące.

Zasady udziału w zabawie były bardzo proste, wystarczyło polubić fanpage Happy Dog & Happy Cat oraz dodać komentarz pod postem konkursowym, który odpowiadał na pytania związane z tematem konkursu. Podczas ostatniej edycji zaproponowano, aby uczestnicy nakręcili film pod hasłem: "Pokaż nam jak pielęgnujesz swojego psa" czy "Wiosenna aktywność z psem".

Zainteresowanie było ogromne!

Fani i obserwatorzy mogli przesyłać swoje realizacje przez trzy tygodnie i dodawać je w formie komentarza pod postem konkursowym. Spośród wszystkich zgłoszonych filmów komisja wybrała TOP 10, które umieszczono na profilu marki Happy Dog.

Kolejne 3 tygodnie był to czas, kiedy można było głosować na wybrane "zwierzęce" produkcje. Na ostatniej prostej konkursu spotkało się trzech uczestników, którzy w poprzednim etapie zdobyli najwięcej przysłowiowych like'ów.

Finałowa rozgrywka trwała dwa tygodnie, podczas niej użytkownicy Facebooka udostępniali, komentowali, like'owali trzy filmy, które wybrane zostały z wielu nadesłanych. W wielkim skrócie był to czas napięcia, nerwów, przetasowania faworytów i zaciętej rywalizacji.

Ostatecznie wielki finał z tytułem zwycięzcy zakończyła Pani Agnieszka Kamińska z Opola. Drugie miejsce zajęła Pani Marta Kumor, a trzecie Pani Roksana Jeżewska.

Nagrodą główną była mega paka dla psiaka Pani Agnieszki oraz możliwość wyboru dowolnego schroniska dla zwierząt, któremu przekazana została tona karmy Happy Dog. Pani Agnieszka wybrała Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. Uroczyste przekazanie nagrody głównej odbyło się w środę, tj. 31 maja. Firmę reprezentował Pan Emil Janczura, który wręczył wszystkie nagrody z ramienia organizatora.

Każdy z uczestników otrzymał również zapas przysmaków dla swoich pupili.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy!

 

I już teraz zapraszamy na 2.edycję "Tony karmy", która zorganizowana zostanie z myślą o psach pracujących! Start akcji już w poniedziałek 5 czerwca na fanpage’u Happy Dog & Happy Cat!