Targi ZooExpo 2017 - relacja

Wstecz Marka Vitapol bardzo aktywnie wspiera swoich dystrybutorów, i tak było również w tym przypadku. ZooExpo to największe cykliczne wydarzenie branżowe o charakterze międzynarodowym w Norwegii, w którym uczestniczą wystawcy oraz zwiedzający z całego świata. Podczas ZooExpo 2017, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia br. w norweskim Gardermoen, aktywnie wspieraliśmy naszego dystrybutora FEBO NORGE.

FEBO NORGE na swoim stoisku zaprezentował całe portfolio marki Vitapol oraz Lolo Pets Classic. Jeśli chodzi o markę Vitapol to ogromny nacisk położono na promowanie na rynkach skandynawskich naszych nowości  czyli pełnowartościowej, wysokiej jakości karmy Excellent oraz Expert wraz ze Smakersami. Wśród produktów marki Lolo Pets Classic największą popularnością cieszyły się takie produkty jak: snick snack dropsy, mini mix biscuits oraz torty dla psów.

Na zakończenie pierwszego dnia organizatorzy zorganizowali uroczysty bankiet branżowy, na którym uhonorowano specjalnymi nagrodami osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju branży zoologicznej na rynku skandynawskim.

Podczas dwóch dni targowych zwiedzający mieli możliwość oddania głosu w plebiscycie na najładniejszy stand (stoisko). W tym roku miano GRAND PRIX zdobył FEBO NORGE, z czego jesteśmy bardzo dumni.


Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tak dużym evencie i poznać chociaż niewielką część odbiorców naszych produktów.

Do zobaczenia następnym razem!