Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

GLOBAL PET EXPO w Orlando - relacja

Wstecz W dniach 22-24 marca odbyły się światowe targi zoologiczne Global Pet Expo w Orlando na Florydzie. Targi okazały się rekordowe pod względem wielkości. Już drugi raz w wydarzeniu uczestniczyła polska firma Hobby spod Bydgoszczy, prezentując swoje produkty. Pomimo dużej konkurencji oraz obecności silnych graczy z tamtejszego rynku stoisko przedstawiciela takich marek jak Vitapol, Lolo Pets czy Lolo Pets Classic cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Produktem, który w sposób szczególny przykuwał uwagę obecnych na targach był tym razem Smakers Wapienny - flagowy wyrób producenta z Kobylarni.

Swoją premierę zza oceanem miały karma pełnoporcjowa Excellent oraz Expert marki Vitapol, a także Extrimo marki LoloPets. Zwiedzający docenili także szeroką gamę i wysoką jakość wszystkich produktów z portfolio firmy.

Prócz odwiedzin najciekawszych stoisk do dyspozycji zwiedzających były także sale konferencyjne, na których odbywały się bardzo ciekawe wykłady oraz prelekcje.

Targi to doskonałą okazja by utrzymać dobre relacje z Partnerami z Ameryki oraz nawiązać wiele ciekawych kontaktów handlowych. Tym samym ogłaszamy, że Vitapol na dobre zadomowił się w Stanach Zjednoczonych.Dziękujemy jeszcze raz za dobre rady, rozmowę oraz zainteresowanie!

Do zobaczenia przy kolejnej edycji!