Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Polityka Etyczna    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Targi Interzoo 2016 - fotorelacja

Wstecz

W dniach 26- 29 maja w Norymberdze odbyły się międzynarodowe targi Interzoo 2016. Jest to największa międzynarodowa impreza branży zoologicznej w Europie, a w tym roku była największą w historii – 39 tysięcy odwiedzających mogło podziwiać ponad 1800 wystawców z ponad 60 krajów.

 

Jako HOBBY po raz kolejny wystawialiśmy się na tej znaczącej wystawie, jednak w tym roku była ona dla nas wyjątkowa ze względu na 25 jubileusz marki Vitapol. Staraliśmy się podkreślić znaczenie tej rocznicy nie tylko wystrojem i dekoracjami, ale także wzniesieniem wspólnego toastu z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Przewidzieliśmy także inne atrakcje: naszym gościom czas umilał magik, można było poczęstować się watą cukrową lub posmakować drinków przygotowywanych przez naszego barmana.

 

Interzoo 2016 to także premiery nowych produktów naszej firmy: pełnoporcjowej karmy dla gryzoni z linii Expert (Vitapol) oraz Extrimo (Lolo Pets) oraz karmy dla kotów (Vitapol), a także nowego Smakersa wapiennego oraz Smakersa Fusion z krewetkami dla gryzoni.

 

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, w szczególności czworonożnych gości. W tym roku zorganizowaliśmy psi Candy Bar, ze smakołykami marki Lolo Pets Classic, którymi częstowaliśmy psy obecne na targach.

Jednocześnie z całego serca pragniemy podziękować naszym klientom, przyjaciołom i partnerom biznesowym za odwiedzenie naszego stanowiska. Do zobaczenia na Interzoo 2018.