Dzień Dziecka

Wstecz Za nami kolejny fantastyczny weekend z niespodziankami w Moby Dick. Z okazji Dnia Dziecka sklep zoologiczny przygotował liczne atrakcje dla naszych małych milusińskich!

30 maja oraz 1 czerwca w sklepie Moby Dick w Bydgoszczy obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt w roku jakim jest DZIEŃ DZIECKA. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia na wszystkie dzieci, które odwiedziły nas w sklepie Moby Dick czekało wiele niespodzianek.

W sobotę na wszystkich małych klientów czekał nasz kącik plastyczny, przy którym można było narysować laurkę, pokolorować Vitapolowe postacie z kolorowanki, poczęstować się słodyczami, spędzić mile czas oraz wyciągnąć niespodziankę z naszego kosza i Pani Klaun z zestawem kolorowych farbek i pędzelków wykonywała niezwykłe, czasem magiczne innym razem trochę straszne ;) malunki na twarzach dzieci.

Ponadto nie zapomnieliśmy również o naszych Moby Dickowych klientach, specjalnie z okazji Dnia Dziecka mogli wybrać sobie z naszego promocyjnego kosza jedną rzecz, którą otrzymali od nas gratis.

Natomiast 1 czerwca obchody święta wszystkich dzieci umilał klaun wysoki do nieba, który rozweselał wszystkie dziecięce buzie oraz tworzył dla nich zwierzątka z balonów.