FAQ - Festiwal

Wstecz Krok po kroku pokażemy Ci jak zarejestrować się na www.hobby.bydgoszcz.pl oraz jak skorzystać z oferty Festiwalu Niskich Cen!
Krok 1
Wejdź na www.hobby.bydgoszcz.pl. Po prawej stronie, pod banerem głównym znajduje się box rejestracji i logowania.
Krok 2
Znalazłeś juz to pole? Super! Teraz znajdź napis Zarejestruj się jest tuż obok Zaloguj. Kliknij Zarejestruj się!
Krok 3
Teraz wypełnij dokładniej każde pole formularza prawdziwymi danymi. Pamiętaj, aby ZAZNACZYĆ RODZAJ DZIAŁNOŚCI jako SKLEP lub GABINET WET., zaakecptować regulamin oraz politykę prywatności. Będzie nam bardzo miło, jeśli zapiszesz się również do naszego Newslettera.
Krok 4
Jak skończysz kliknij na buttom rejestruj

Krok 5
To już prawie koniec. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie to wyświetli Ci się taka plansza. Jest na niej napisane, iż proces rejestracji przebiegł pomyślnie. Teraz musisz tylko odebrać swoją pocztę. Tam będzie czekała na Ciebie wiadomość dotycząca potwierdzenia rejestracji. Kliknij link i czekaj, aż zaakceptujemy Twoje konto - może potrwać to nawet 24h.
UWAGA! Sprawdź folder SPAM, może zdaży się, iż Twój program antyspamowy wrzuci wiadmość od nas właśnie w ten folder.

LOGOWANIE


Krok 1
Po prawej stronie strony znajduje się box logowania. Wypełnij go swoimi danymi, które podałeś przy rejestracji. I kliknij na czerwony button = zaloguj
Krok 2
Super! Przed Tobą otworzyły się foldery z zawartością informacyjną. Kliknij na przedostatni link Festiwal Niski Cen. Pobierz cenniki i korzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

MIŁYCH ZAKUPÓW!